Alkomaty i testery trzeźwości w iParts.pl!


Sklep internetowy iParts.pl wprowadza do oferty nową kategorię produktów – alkomaty i testery trzeźwości.

W ofercie dystrybucyjnej iParts.pl pojawiły się alkomaty i testery trzeźwości. Są to wysokiej jakości urządzenia; profesjonalny produkt stosowany między innymi przez Policję, Inspekcję Transportu Drogowego, Straż Miejską, ochronę i osoby prywatne.

policyjny-alkomat-alcoblowZdecydowanie najbardziej godnym uwagi jest Alkomat AlcoBlow®, który znajdziecie pod adresem http://www.iparts.pl/czesc/alkomat-policyjny-fit-alco-alcoblow-fitalcoalcoblow,1-fao-fitalcoalcoblow-1200779.html. Alkomat AlcoBlow® to wysokiej jakości, profesjonalny tester trzeźwości produkowany w Wielkiej Brytanii. Konstrukcja urządzenia opiera się na specjalnym czujniku elektrochemicznym, który umożliwia szybkie badanie bezkontaktowe, co jest ogromną zaletą alkomatu – urządzenie nie korzysta z ustników, a jeden komplet baterii wystarcza na wykonanie ponad 5000 pomiarów.

Wszystkie alkomaty w iParts.pl są atestowane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – PZH i posiadają certyfikat CE, które zapewniają, że wszystkie etapy produkcji urządzeń odbyły się z dbałością o środowisko naturalne i zdrowie oraz gwarantujące, że produkty są bezpieczne. W odróżnieniu od tanich alkomatów dostępnych w supermarketach, portalach aukcyjnych czy bazarach, nasze urządzenia posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta, który zapewnia także serwis pogwarancyjny oraz ewentualną kalibrację w certyfikowanym laboratorium.

Testery trzeźwości w ofercie sklepu iParts.pl służą do badania trzeźwości i mają istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Sprawdzając poziom zawartości alkoholu we krwi użytkownik może upewnić się, czy jest trzeźwy i w ten sposób uniknąć wielu niebezpieczeństw na drodze, a nawet utraty prawa jazdy. Urządzenia dostępne w asortymencie sklepu są niezwykle łatwe w użyciu. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Opisywane produkty znajdziecie na stronie: http://www.iparts.pl/dodatkowa-oferta/akcesoria,alkomaty-testery-trzezwosci,66-230.html.

Sklep motoryzacyjny iParts.pl to największy i najszybciej rozwijający się w Polsce sklep internetowy z częściami samochodowymi. Według prestiżowych i niezależnych rankingów, iParts.pl to sklep nr 1 z auto częściami – z gwarancją najniższych cen oraz najwyższej jakości obsługi. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s