W czerwcu rusza system B2B dla warsztatów


Sklep iParts.pl wychodzi naprzeciw stawianym wymaganiom i uruchamia nowoczesny system B2B dedykowany właścicielom warsztatów samochodowych. Mechanicy będą mogli w łatwy i szybki sposób namierzyć usterkę w naprawianym pojeździe, oszacować czas naprawy i ustalić całkowity jej koszt.

warsztatIParts.pl jest dystrybutorem wysokiej jakości części dla warsztatów. W jego magazynie znajdują się tylko oryginalne produkty, pochodzące od najlepszych producentów. Sklep gwarantuje szybką i sprawną obsługę, a także atrakcyjne ceny. Każdego dnia dba o klientów, starając się poszerzać zaopatrzenie warsztatu, by każdy z nich zawsze mógł znaleźć w sklepie potrzebną część.

Jak już wspomniano, system B2B stworzony przez iParts.pl, jest skierowany do właścicieli warsztatów samochodowych i ma na celu zwiększyć efektywność współpracy pomiędzy warsztatami a dostawcą części samochodowych, jakim w tej sytuacji jest iParts.pl. To system, który umożliwia założenie szczegółowej kartoteki konkretnego pojazdu i odnotowywanie w niej wszystkich przeprowadzonych napraw. Dzięki tej platformie warsztat ma możliwości nie tylko określenia rodzaju usterki, ale również wyceny usługi, zamówienia niezbędnych części i określenia terminu naprawy pojazdu.

B2B dla warsztatów jest dostępny pod adresem https://www.warsztat.iparts.pl/ Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji!

uniaeur

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s